Pedikúra

Přístrojová pedikůra

se v České republice objevila po roce 1990. Patří mezi nejšpičkovější technologie v péči o nohy. Bohužel ještě stále ji mnoho lidí nezná a využívá spíše pedikůru „mokrou cestou"

Přednosti , které Vás přesvědčí:

  • naprostá bezkrevnost celého ošetření, minimalizace přenosu virových nebo bakteriálních onemocnění. Při tomto způsobu ošetření se nepoužívá žádný řezný nástroj jako skalpel apod.
  • ošetření je prováděno speciální frézou s odsáváním
  • bezbolestnost celého ošetření ( při ošetření postupuji citlivě, odstranění kuřích ok, zarůstajících nehtů a otlaků se upravují zcela bezbolestně)
  • indikace této metody je doporučována lékaři u rizikových skupin:diabetici, kardiaci, těhotné ženy a pacienti s mykotickými nehty apod.
  • ošetření se provádí bez namáčení ( bezpečnost přenosu mykotických onemocnění nehtů a kůže)
  • závěrem ošetření je samozřejmostí  masáž profesionálním přípravkem určeným k péči o nohy

V provozovně, ve které se pedikúrou zabývám, používám na ošetření nohou značkovou kosmetiku od Německé firmy Gehwol. Jejich součástí jsou účinné přírodní látky ,oleje z avokáda, bambuckého másla, jojoby, přírodní tuky. Dále přípravky obsahují přírodní esenciální oleje a další účinné látky. Součástí těchto ošetřujících přípravků je také Urea – tato je vysoce snášenlivá a tělu vlastní látka ničí bakterie, zmírňuje svědění a vyhlazuje mozoly. Optimalizuje obsah vlhkosti v pokožce. Další přípravek který používám při konečném ošetření nohou, jsou pěny značky Callusan. Ošetřující přípravky  značky Gehwol, Callusan si mohou zákazníci, podle konkrétní problematiky svých nohou, zakoupit přímo v provozovně pedikůry.

Problematika zarůstajících nehtů

Zarůstání nehtů nezpůsobuje jen nošení nevhodné obuvi,ale je způsobeno mimo jiné i vrozenou dispozicí, plísňovým onemocněním nehtů a v neposlední řadě špatným stříháním nehtů na nohou. Pravidelnou péčí o nohy a medicinální pedikůra pomáhají předcházet zánětlivým a v řadě případů zbytečnému stržení nehtu. Mimo standardního ošetření zarůstajícího nehtu lze využít speciálních špon. Tyto se lepí na problematický nehet, drží tak při růstu správný tvar nehtu, aby nedocházelo k jeho zarůstání. Nedají se použít vždy, ale v řadě případů jsou řešením k zabránění dalšího zarůstání nehtů. Tyto špony odrůstají spolu s nehtem. 

od 1.9.2016 ve vlastní studiu | 13.09.2016
Všem mým věrným zákaznicím s radostí oznamuji že jsem sepřestěhovala do vlastního studia 200m od ...více novinek zde
MANIKÚRA
PŘÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA
PRODEJ KOSMETIKY
Jelínkova 171/15 (Vchod z ulice Mezníkova)
Třebíč 67401
MAPA ZDE